Training-Fit
Klantenservice in Frankrijk Veilig betalen Gemakkelijk retourneren

Trend Rehab

14 producten
Trilplatform Trend Rehab FitnessPlate Future 3D
1 kleuren
Trend Rehab Trilplatform FitnessPlate Future 3D

Vanaf € 499,00

€ 344,27

Teppe infrarood met amethistkristallen Trend Rehab PEMF
1 kleuren
Apparaat voor voet- en beenmassage Trend Rehab
1 kleuren
Trend Rehab Apparaat voor voet- en beenmassage

Vanaf € 159,00

€ 150,04

Warm en Koud Massagepistool Trend Rehab
1 kleuren
Trend Rehab Warm en Koud Massagepistool

Vanaf € 89,00

€ 62,47

Trilplatform Trend Rehab MicroVibe
1 kleuren
Trend Rehab Trilplatform MicroVibe

Vanaf € 299,00

€ 194,62

Rode lichttherapie mat Trend Rehab
1 kleuren
Trend Rehab Rode lichttherapie mat

Vanaf € 649,00

€ 431,84

Rood lichttherapiepaneel Trend Rehab
1 kleuren
Trend Rehab Rood lichttherapiepaneel

Vanaf € 746,00

€ 643,59

Trilplatform Trend Rehab MiniPlate
1 kleuren
Trend Rehab Trilplatform MiniPlate

Vanaf € 242,00

€ 210,54

Draadloze massageapparaat Trend Rehab
1 kleuren
Trend Rehab Draadloze massageapparaat

Vanaf € 95,00

€ 62,47

Draadloze massageapparaat Trend Rehab RelaxME Heat
1 kleuren
Massageapparaat Trend Rehab RelaxME
1 kleuren
Trend Rehab Massageapparaat RelaxME

Vanaf € 92,00

€ 29,04

Elektrostimulator Trend Rehab TENS-121-TM3
1 kleuren
Trend Rehab Elektrostimulator TENS-121-TM3

Vanaf € 92,00

€ 48,14

14 van 14 producten

Al onze merken

AsicsadidasPumaHarbingerGarminLeader FitApurnaReebokMizunoEverlastLeone